Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
o/Kaszubsko - Pomorski

Partnerzy:


 
 

 
 

Ostatni News!W związku z  obecną sytuacją epidemiologiczną wywołaną przez koronawirusa uprzejmie informujemy ,że podjęliśmy decyzję o odwołaniu szkolenia na przedłużenie dokonywania przeglądów "DOZÓR EKSPLOATACJA WENTYLACJI MECHANICZNEJ ORAZ PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ" w dniach 15.04-17 kwietnia 2020r. w Ośrodku Wypoczynkowym "KREFTA" w miejscowości Chmielno (gmina Żukowo), ul. Grodziska 10.
Szkolenie odbędzie się w terminie późniejszym .  Powiadomimy o nowym terminie szkolenia.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie.

 

 

Ostatnie zdjęcia

 
 

Zmarł Nasz Kolega Mistrz Kominiarski Andrzej Grzenkowicz

2017-08-04
 Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mistrza Kominiarskiego Andrzeja Grzenkowicz, długoletniego Vice Prezesa Zarządu Oddziału w Bytowie Korporacji Kominiarzy Polskich. W poniedziałek o godz. 17.00 w kaplicy przy kościele p.w. Michała Archanioła w Kiełpinie odbędzie się różaniec wraz z pożegnaniem ś. p. Andrzeja Grzenkowicz. Po pożegnaniu ciało zostanie przewiezione do kremacji. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godz. 13.00 w kościele p.w. Michała Archanioła w Kiełpinie.

 Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mistrza Kominiarskiego Andrzeja Grzenkowicz, długoletniego Vice Prezesa Zarządu Oddziału w Bytowie Korporacji Kominiarzy Polskich. W poniedziałek o godz. 17.00 w kaplicy przy kościele p.w. Michała Archanioła w Kiełpinie odbędzie się różaniec wraz z pożegnaniem ś. p. Andrzeja Grzenkowicz. Po pożegnaniu ciało zostanie przewiezione do kremacji. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek o godz. 13.00 w kościele p.w. Michała Archanioła w Kiełpinie.