Korporacja Kominiarzy Polskich
Stowarzyszenie Zawodowe
o/Kaszubsko - Pomorski

Partnerzy:


 
 

 
 

Ostatni News!

 

 

 

Zarząd oddziału KKP SZ w Bytowie organizuje szkolenie na przedłużenie dokonywania przeglądów "DOZÓR EKSPLOATACJA WENTYLACJI MECHANICZNEJ ORAZ PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ", które odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2020 roku  w Ośrodku Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym MAUSZ w miejscowości Ostrów Mausz 12 (gmina Sulęczyno) .

Koszt uczestnictwa w szkoleniu 250 zł od osoby. Koszt jednego egzaminu wynosi 260 zł (10% najniższej krajowej , cena państwowa nie podlega negocjacji ). Koszt pobytu w Ośrodku  Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym MAUSZ z wyżywieniem wynosi 400 zł od osoby.   Wpłaty za egzaminy będą pobierane na miejscu .

Dojazd oraz powrót we własnym zakresie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Wpłat należy dokonywać na konto: JAN GAŃSKI


42 9321 0001 0011 6642 3000 0010
Bank Spółdzielczy w Bytowie
ul. Wojska Polskiego 33
77-100 Bytów

W tytule przelewu proszę napisać: 
wpłata na szkolenie oraz Imię i Nazwisko osoby wpłacającej

Telefon kontaktowy:
Jan Gański
tel.602-279-009


Szkolenie MAUSZ 16-17.06.2020r.

 

Program szkolenia

16 czerwca 2020r. (wtorek)

8.00-10.00 – przyjazd uczestników, zakwaterowanie

11.00 - zebranie oddziałowe 

12.20 – przerwa na kawę

12.25 -14.00 –  dalszy ciąg zebrania

14.00-15.00 – obiad

15.15-16.00 – wypełnianie dokumentów związanych z szkoleniem

16.00-16.15 – przerwa na kawę 

18.30 –  kolacja 

 

17 czerwca 2020r. (środa)

8.00-9.00 – śniadanie

9.30-12.00 – wykłady na przedłużenie uprawnień E i D „wentylacja mechaniczna oraz E i D przegląd instalacji gazowych”

12.00-12.20 – przerwa na kawę

12.25-14.00 – dalszy ciąg wykładów

14.00-15.00 – obiad

15.15-16.00 – egzaminy

16.00-16.20 – przerwa na kawę

16.25-18.30 - egzaminy

 

 

 

Program może ulec zmianie. 


Ostatnie zdjęcia

 
 

Zarząd i Członkowie oddziału Kaszubsko-Pomorskiego
Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenia Zawodowego

Więcej informacji o osobie po kliknięciu na fotografię

Zarząd:


Gański Jan
Prezes


Frąc Jan
V-ce prezes


Cupiał Janusz
Sekretarz


Meyer Henryk
Skarbnik


Meyer Maciej
Członek Zarządu


Pieper Leszek
Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:


Szczepański Witold
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej


Niklas Tomasz
Członek Komisji Rewizyjnej

Sąd Koleżeński:


Rach Adam
Członek Sądu Koleżeńskiego

Członkowie Honorowi:

Członkowie:


Bobrucki Eugeniusz
Członek


Brzoza Andrzej
Członek


Brzoza Radosław
Członek


Ciepłuch Andrzej
Członek


Cupiał Damian
Członek


Gdaniec Zbigniew
Członek


Górny Marian
Członek


Grabowiecki Grzegorz
Członek


Grzenkowicz Marian
Członek


Grzenkowicz Mateusz
Członek


Grzenkowicz Szymon
Członek


Głuch Dominik
Członek


Herbasz Marcin
Członek


Jędrzejewski Grzegorz
Członek


Kowalewski Grzegorz
Członek


Kłujsza Roman
Członek


Majewski Włodzimierz
Członek


Masiak Aleks
Członek


Myszka Aleksandra
Członek


Pieper Henryk
Członek


Piernicki Krzysztof
Członek


Rudzki Mieczysław
Członek


Telszewski Wojciech
Członek


Tubiszewski Maciej
Członek


Wiedemann Jan
Członek


Zarada Andrzej
Członek